Wygląd ma znaczenie!

Twarz kobiety zastosowanie medycyny estetycznejW dzisiejszych czasach, kiedy ciężko pracujemy i na nic nie mamy czasu, przestajemy dbać o naszą skórę. Przede wszystkim zapominamy o naszej twarzy! Skóra na buzi staje się zmęczona, mamy podkrążone oczy, wychodzą nam niepotrzebne zmarszczki. To wszystko często wpływa na pogorszenie naszej samooceny lub po prostu nasze samopoczucie nie jest takie jak powinno.

To jak wygląda skóra naszej twarzy, zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Często nie pamiętamy o porzekadle „jak nas widzą tak nasz piszą”. A nasza twarz to swoista wizytówka nas samych. Pomaga w kontaktach osobistych, a nawet w samym businesie. Amerykanie zawsze twierdzili, że wystarczy 10 sekund i już wiemy czy z kimś chcemy zrobić „deal”. Dlatego wygląd jest tak ważny! Chyba nie chcesz zmarnować tej jedynej okazji?

Zabieg powiększania ustChcesz lepiej wyglądać?

Jeśli chcesz lepiej wyglądać albo zwyczajnie lepiej się poczuć zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej. W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz usług. Możesz skorzystać np. z zabiegu kwasem hialuronowym. To jedna z najlepszych metod usuwania zmarszczek czy wypełnienie bruzd. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego wymodelujesz rysy swojej twarzy. Użycie kwasu jest niezwykle bezpieczna, a zabieg nie trwa długo.

Nasze zabiegi 

kobieta-twarz-2Dużą popularnością cieszą się zabiegi Volumetrii twarzy, zarówno wśród kobiet jaki i mężczyzn. Są to krótkie zabiegi (około 30 min) , dzięki którym wymodelujemy twarz oraz szyję. W naszym gabinecie możesz także w bezpieczny sposób powiększyć usta. Cały cennik usług znajdziecie tutaj

W naszej ofercie znajdziesz także: lipoliza (usuwanie nadmiaru tłuszczu), botox (wygładzanie oraz eliminacja zmarszczek),  RF – modelowanie i kształtowanie sylwetki, usuwania przebarwień skóry, nadmiernego owłosienia, pajączków skórnych czy nadmiernej potliwości. Opis zabiegów w zakładce medycyna estetyczna (sprawdź także cennik). Więcej szczegółów pod nr tel. 502 165 271.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *