Foropter HDR 7000

Jedno z najlepszych i najdokładniejszych urządzeń używanych do doboru okularów.

Dzięki cyfrowej technologii zastosowanej w tym urządzeniu z największą dokładnością i dbałością dobierzesz swoje okulary do chodzenia, telewizora, komputera, czytania , dwuogniskowe, progresywne i inne .

Badanie jest  tu przyjemnością i nie będziesz miał żadnych wątpliwości co do wyboru mocy najbardziej odpowiedniej dla Ciebie soczewki.

Podczas badania wszystko co ma związek z ceną Twojego wzroku dzieje się automatycznie. Urządzenie samo przystosuje się do Twojego oka i pozwoli Ci na swobodny wybór jakiej mocy okulary powinieneś nosić.

Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy dotykowego monitora , a wyniki automatycznie przedstawiane są w postaci rysunków tak , abyś mógł zrozumieć jak działa Twoje oko i jakiej pomocy potrzebuje.

Można diagnozować tu wady wzroku krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, zaburzenia w ustawieniu oka,  można leczyć zeza u dorosłych i dzieci, można sprawdzić czy bóle głowy są spowodowane stanem Twoich oczu.

Urządzenie łączy się automatycznie z , nastawia się samo tak , aby badanie Twoich oczu przebiegło jak najsprawniej i bez wątpliwości.

Wynik badania jest drukowany , abyś mógł wiedzieć jak zostało przeprowadzone badanie , abyś mógł zawsze mieć dostęp do tego jakie powinny być Twoje okulary.

Jedyne urządzenie , które pozwoli Ci na zbadanie wzroku dziecka bez zakrapiania oczu!