Optyk

Nie damy rady  sprawić tego  abyś przewidział przyszłość , ale to u nas poczujesz, że możesz  nareszcie zobaczyć piękno świata i zaczniesz dostrzegać ze wszystkimi szczegółami to co Cię otacza.

Proponujemy Państwu wykonanie okularów na miejscu na podstawie recept wystawionych przez naszych okulistów , jak również na podstawie recept dostarczonych przez Państwa. Współpracujemy ze znanymi producentami soczewek okularowych takich jak :

Hoya, Essilor, Zeiss, Jeleniogórskie Zakłady Optyczne i inne .

Posiadamy duży wybór wszystkich rodzajów szkieł , od jednoogniskowych, przez dwuogniskowe ,aż do progresywnych czyli takich , w których możesz widzieć wyraźnie wszystko z każdej odległości . Niezależnie od tego czy jesteś osobą nadwzroczną, krótkowzroczną czy Twoje oczy mają wadę cylindryczną , u nas znajdziesz okulary pasujące do wymagań Twoich i Twoich oczu.

Jeśli razi Cię słońce możesz nabyć u nas okulary  ,które w warunkach nasłonecznienia zrobią się automatycznie ciemniejsze i inteligentnie przystosują się do ilości światła (nazywane często fotochromami)  tak ,aby Twoje oczy były cały czas wypoczęte. Znajdziesz tu również okulary przeciwsłoneczne i polaryzacyjne polecane dla kierowców czy wędkarzy.

Wszystkie soczewki używane przez nas posiadają tak zwany antyrefleks , czyli warstwę , która zwiększa wyrazistość wszystkiego na co patrzysz.

Wykonujemy również okulary dla osób zezujących, to znaczy okulary pryzmatyczne ( zarówno korekcje ścisłe jak i hiperkorekcje zlecane w gabinetach okulistycznych czy Klinice Ocznej)

, pryzmaty gładkie ,folie pryzmatyczne.

Zrobimy nawet więcej! Wprawimy w Twoje okulary do spawania soczewki , dzięki którym będziesz mógł wykonać dokładniej swoją pracę. Wyposażymy również  w odpowiednią korekcję Twoje zimowe gogle na narty.

U nas możesz dokonać swobodnego wyboru pomiędzy soczewkami z powłoką antyrefleksyjną , powłoką przeciw parowaniu soczewek, antyelektrostatyczną ( tzn . taką ,dzięki której na Twoich soczewkach nie będzie zbierał się kurz.

Okulary posłużą Ci zarówno do oglądania telewizji, chodzenia , czytania i pisania oraz do pracy przy komputerze.

Nasi pracownicy pomogą dokonać Ci odpowiedniego dla Ciebie wyboru , abyś mógł zadziwić innych tym co widzisz i jak wyglądasz w okularach , które nabyłeś u nas.

 

Oprawki okularowe.

Bogata kolorystyka pozwoli Ci na swobodny wybór w zależności od tego czy chcesz , aby ludzie postrzegali Cię jako osobę spokojną, rzeczową ,godną zaufania czy też osobę o bogatej wyobraźni, otwartą na nowe wrażenia .

Wybierzesz u nas oprawy metalowe, plastikowe, antyalergiczne dla dorosłych w różnym wieku i oprawy dla dzieci (nawet niemowląt).

Jeśli zechcesz mogą to być oprawy pełne lub żyłkowe.

Naprawy gwarancyjne

Liczne promocje

Zaburzenia ostrości widzenia to przypadłość, na którą cierpi wielu Polaków, a jej pojawienie się może być wynikiem zarówno różnych schorzeń, jak i upływających lat. Kiedy oczy zawodzą i nieostre widzenie uniemożliwia wykonywanie zajęć zawodowych czy prostych codziennych czynności pora na okulary.

W gabinecie optycznym standardowe lekarskie zalecenie przekształca się w odpowiednio dopasowane okulary lub soczewki kontaktowe, dzięki którym możesz odzyskać pełną sprawność i znów cieszyć się drobnymi przyjemnościami. Profesjonalny optyk z doświadczeniem nie tylko dobierze odpowiednie soczewki, ale też wytworzy je i umieści w najlepszej, najbardziej komfortowej oprawie.  Każdy z powstających tu produktów jest jedyny i niepowtarzalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta i jego określonych preferencji. Okulary uwzględniają również takie problemy jak astygmatyzm, wymagający szczególnego podejścia podczas dopasowywania soczewek.

W salonie optycznym czekają na ciebie dziesiątki wzorów oprawek do wyboru, dzięki którym okulary przestaną być „złem koniecznym”, ale staną się piękną ozdobą.

Soczewki kontaktowe.
Dobór i wytwarzanie okularów.
Oprawy do okularów.

Doświadczony optyk pomoże Cię wybrać odpowiednie okulary.