Okulista

Zapraszamy do gabinetów okulistycznych w:

  • Szczecin, ul. Teofila Firlika 41 – tel. tel. 918 172 290 – zobacz

  • Międzyrzecz, ul. Gancarska 34 (woj. lubuskie) – tel. tel. 530 666 042 – zobacz

  • Choszczno, ul. Dąbrowszczaków 23C (woj. zachodniopomorskie) – tel. 502 165 271 – zobacz

 

Diagnozujemy i leczymy.

Tutaj znajdziesz pomoc gdy boli Cię oko, gdy słabiej widzisz .

Tutaj zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie Twojego problemu i pomożemy Ci je osiągnąć.

 

Niezależnie od tego czy latają Ci ,,pajączki’’ przed oczami ,chorujesz na zapalenie spojówek, nosisz soczewki kontaktowe i nie możesz się do nich przyzwyczaić, masz kłopoty z nadwrażliwością na światło, masz zaćmę – zbadamy Cię mikroskopem zwanym lampą szczelinową.

Jeżeli podejrzewamy jaskrę użyjemy tomografu optycznego oka OCT  oraz  tonometru – zbadamy ciśnienie oka.

Jeśli krzywi Ci się obraz lub masz jaskrę użyjemy OCT.

Jeśli  łzawisz, odczuwasz suchość oka, masz zaćmę również użyjemy lampy szczelinowej.

Jeśli  słabo widzisz z bliska lub  z daleka użyjemy prawdopodobnie autorefraktokeratometruwziernika, rzutnika, soczewek  lub wszystkich dostępnych urządzeń.

Jeśli chcesz zwyczajnie porozmawiać – Twój lekarz zaproponuje Ci idealne dla Ciebie rozwiązanie.

 

Jeśli chcesz wykonać okulistyczne badania profilaktyczne do zakładu pracy, dla  kierowców, pracowników ochrony, do pracy na wysokości , do pracy wózkiem widłowym, przy maszynach w ruchu , przy komputerze i wiele ,wiele innych – znalazłeś dobre miejsce.

Aby Ci pomóc używamy w naszej pracy nowoczesny sprzęt:

Komputerowe badanie wzroku (autorefraktokeratometria). Diagnostyka i leczenie chorób oczu, soczewki kontaktowe.

Okulistyczne zabiegi operacyjne: usuwanie gradówki, leczenie uporczywego łzawienia, operacje powiek.

Wzrok to najcenniejszy z ludzkich zmysłów, a jego utrata powoduje poważne ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu przekładające się na izolację i pozbawienie możliwości korzystania z życia w jego pełnym wymiarze. Czynniki środowiskowe, długotrwała praca przy komputerach, wysiłek fizyczny, nieprawidłowe odżywianie i stres negatywnie wpływają na stan naszych oczu powodując różne dysfunkcje i choroby.

Gabinet okulistyczny to miejsce, do którego każda osoba z problemami może udać się po pomoc, korzystając z szerokiego zakresu usług profilaktycznych i leczniczych. Metodą komputerową z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu wykonujemy zarówno standardowe badania kontrolne, jak i pod kątem doboru okularów oraz soczewek kontaktowych. Przeprowadzamy ambulatoryjne zabiegi okulistyczne m.in. w zakresie usuwania gradówki i leczenia uporczywego łzawienia, a także operacje powiek. Zajmujemy się leczeniem typowych infekcji oraz innych chorób związanych z wiekiem czy szkodliwymi warunkami pracy.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie profilaktyki i wspierania narządu wzroku, przedłużając jego sprawność na długie lata. Profesjonalizm i doświadczenie to nasza rekomendacja.

Nie chcesz czekać w kolejce umów się telefonicznie: tel. 502 165 271