Medycyna estetyczna

Zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetologicznym
1. Likwidacja zmarszczek
2. Kształtowanie i modelowanie owalu twarzy
3. Pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej
4. Odmłodzenie skóry oraz usuwania nadmiernego owłosienia, plam przebarwień skóry, pajączków naczyniowych

Techniki stosowane w leczeniu
Botox: Substancja podawana we wstrzyknięciach w miejsca zmarszczek . Likwiduje napięcie mięśni podskórnych powodując wygładzenie skóry i eliminację zmarszczek

Kwas hialuronowy
1. Najlepszy sposób na błyskawiczne wypełnienie zmarszczek i bruzd oraz wymodelowanie rysów twarzy.
2. Natychmiastowa poprawa napięcia skóry.
3. Likwidacja nawet najgłębszych bruzd.
4. Idealne wygładzenie czoła, linii marionetek i doliny łez.
5. Efektowne powiększenie ust.
6. Bezpieczny i krótki zabieg.
7. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej – Ekskluzywny gabinet.

Volumetria
Wolumetryczne odmładzanie twarzy obejmuje przywracanie utraconej objętości oraz zarysu twarzy i szyi. Jest to technika wstrzykiwania żelu kwasu hialuronowego stosowana w modelowaniu kształtu twarzy na dużych obszarach i w większych objętościach.
Stosowana w sytuacjach modelowania okolicy policzków kąta żuchwy itp. Szczególnie u osób z opadającą skórą twarzy , zapadniętymi obszarami wymagającymi uniesienia np. po schudnięciu czy starzeniu się. Nadaje owalowi twarzy młodzieńczy wygląd.

Lipoliza
Pozbywanie się nadmiaru tłuszczu z różnych okolic ciała za pomocą zastrzyków środka rozpuszczającego tkankę tłuszczową, w szczególności tzw. oponki , nawisające fałdy skórne ramion, nadmiar tkanki tłuszczowej w innych okolicach.

E-ligth
1. IPL – poprawa jakości i odmłodzenie skóry oraz usuwanie nadmiernego owłosienia, plam przebarwień skóry, pajączków naczyniowych.
2. RF- kształtowanie i modelowanie sylwetki przez pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej . Ujędrnia skórę nadając jej młodzieńczy wygląd.