Strona dla urządzeń mobilnych

Miło nam poinformować że nasza strona internetowa jest już „przyjazna” dla urządzeń mobilnych. Teraz korzystając ze smartphone czy tabletu nie powinniście mieć problemów z nawigacją, zasłoniętymi okienkami czy nieczytelną czcionką. Jeśli wolicie oglądać stronę w oryginalnej wersji wystarczy kliknąć w link znajdujący się w stopce strony.

Strona dostępna dla urządzeń mobilnych

Już wkrótce otwarcie nowego salonu okulistycznego i optycznego w Międzychodzie

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, który pozwala nam na normalne funkcjonowanie w świecie, wykonywanie pracy zawodowej i codziennych obowiązków. Dbałość o narząd wzroku jest więc niezwykle ważna szczególnie u osób pracujących przy komputerach, czy wykonujących zadania wymagające intensywnego angażowania oczu. Od wielu lat zajmujemy się profilaktyką i leczeniem narządu wzroku oraz dopasowywaniem odpowiednich szkieł korekcyjnych osobom, które cierpią na zaburzenia ostrości widzenia. Usługi okulistyczne i optyczne, jakie świadczą nasze gabinety na terenie Choszczna i Międzyrzecza już wkrótce będą też dostępne dla mieszkańców Międzychodu. To miasto jest domem rodzinnym wielu osób potrzebujących pomocy specjalisty z doświadczeniem. Dlatego korzystając z naszych możliwości, sprzętu i wiedzy oferujemy im nowy gabinet, w którym będą mogli skorzystać z porady, sprawdzić wzrok lub podjąć odpowiednie leczenie. Zapraszamy wkrótce nowych pacjentów nie tylko z problemami, ale również tych, którzy w trosce o zdrowie chcą wykonać badania profilaktyczne.

Wykonujemy komputerowe badanie wzroku

Komputerowe badanie wzroku to jedna z bardziej nowoczesnych metod okulistycznych, dzięki której w kilka minut możemy określić ostrość widzenia pacjenta.
komputerowe-badanie-wzrokuBadanie wykonujemy za pomocą autorefraktometru – specjalnego urządzenia dokonującego pomiaru krzywizny rogówki i soczewki oka poprzez wpuszczenie do wnętrza oka wiązki promieni podczerwonych. Jest ona całkowicie neutralna dla organizmu, a cały proces trwa zaledwie kilka sekund i jest nieodczuwalny dla pacjenta. Urządzenie samodzielnie dokonuje analizy refleksów i obliczeń określających wielkość refrakcji oka. Na jej podstawie możemy w przybliżeniu określić wartość korekcji optycznej. Wynik badania komputerowego może być przesłanką do noszenia okularów, jednak wymaga jeszcze dokładnego zweryfikowania innymi metodami.


nowoczesny-okulistaKomputerowe badanie wzroku
wskazane jest jako jedno z badań profilaktycznych, którym co dwa lata powinny poddawać się osoby dorosłe, a częściej Ci pacjenci, którzy odczuwają różne dolegliwości związane z narządem wzroku. Badanie kontrolne zalecane jest szczególnie u osób chorych na cukrzycę, reumatyzm, choroby układu krążenia i nowotwory.

Komputerowe badanie wzroku wykonujemy zarówno w gabinecie w Choszcznie i Międzyrzeczu.

Już wkrótce nasz okulista przyjmował będzie także w Szczecinie.

Tomograf komputerowy OCT w naszych gabinetach

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że jedno z najlepszych na świecie narzędzi wykorzystywanych w rozpoznawaniu chorób narządu wzroku – tomograf komputerowy oka OCT już jest dostępny w naszych gabinetach.

Tomograf bardzo dokładnie skanuje przekroje tkanek oka. Ta bardzo nowoczesna technika badania pozwala we wczesnym etapie wykryć choroby, które mogą prowadzić do utraty wzroku! To badanie gwarantuje precyzyjną diagnostykę. Zdjęcia wykonywane przez tomograf są w najwyższej dostępnej rozdzielczości.

Zapraszamy na badanie.

Fraxel w naszych gabinetach!

FraxelNasze gabinety w Choszcznie i Międzyrzeczu zyskały kolejne nowoczesne narzędzie wykorzystywane w medycynie estetycznej tzw. fraxel.

Fraxel jest jednym z najbardziej nowoczesnych narzędzi, wykorzystywanym w dermatologii. Laser fraxel wykorzystywany jest do intensywnej odnowy skóry, usuwania blizn, wygładzania zmarszczek, rozstępów, usuwania przebarwień, odmładzania twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Dzięki wykorzystaniu jego właściwości może poprawić owal naszej twarzy, pozbyć się wiotkości skóry ramion czy brzucha.

Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń!